O nas



Agencja Point - szeroki wybór gadżetów reklamowych

Jesteśmy agencją reklamową z Lublina, która w swojej ofercie posiada gadżety reklamowe z nadrukiem, odzież z logo, poligrafię a także słodycze reklamowe. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, dostarczając artykuły promocyjne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Oferujemy szeroki wybór gadżetów reklamowych z logo, opierając swoje propozycje na bazie kilkudziesięciu tysięcy różnych produktów.



Gadżety to nasza pasja! - Agencja reklamowa Lublin

Agencja Reklamowa Point z Lublina to młody, ale doświadczony zespół specjalistów z zakresu reklamy BTL, od lat związanych z branżą reklamową i marketingiem. Cechuje nas pasja i zaangażowanie w to, co robimy, a każde zlecenie traktujemy jako misję i nowe wyzwanie. Śledzimy trendy i nowości na rynku gadżetów promocyjnych, aby móc na bieżąco odświeżać swoją ofertę. Bierzemy udział w targach branżowych, co pozwala wychodzić do Klientów z aktualną i ciekawą propozycją materiałów reklamowych.



Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Współpracujemy z Klientami korporacyjnymi (zarówno małe, średnie jak i duże firmy), jednostkami budżetowymi a także agencjami reklamowymi. W celu uzyskania rabatu agencyjnego, należy skontaktować się z naszym działem handlowym lub zamieścić taką informację w zapytaniu ofertowym.



Od zapytania do dostawy gadżetów - bez wychodzenia z biura!

Cały proces, od zapytania, przez ofertę cenową i projekty graficzne, aż do wysyłki zamówienia przeprowadzamy w sposób sprawny, wykorzystując najwygodniejsze dla Klientów formy komunikacji – mailową, telefoniczną, a także w razie potrzeby osobistą. Przed rozpoczęciem realizacji istnieje możliwość zamówienia wzoru produktu lub otrzymania darmowego katalogu papierowego z ofertą materiałów reklamowych z logo. Świadczymy również usługi konfekcjonowania oraz spedycji gadżetów reklamowych z podziałem na przykład na poszczególne oddziały firmy na terenie kraju oraz za granicą.



Dlaczego nie podajemy cen ze znakowaniem?

Dlaczego na naszej stronie nie widać cen gadżetów z nadrukiem, tylko ceny orientacyjne bez znakowania? Metod naniesienia logo na artykuły promocyjne jest wiele, między innymi: grawer, tampodruk, sitodruk, termotransfer, sublimacja, haft, tłoczenie, kalka ceramiczna, druk cyfrowy UV i inne. W zależności od wybranego produktu oraz specyfiki logo/projektu znakowania, dobierana jest najbardziej odpowiednia technika, uwzględniająca również potrzebną wielkość oraz podłoże. Z tego też względu nie obarczamy naszych Klientów odpowiedzialnością za dopasowanie odpowiedniej metody znakowania reklamowego – w odpowiedzi na zapytanie przesyłamy kompletną ofertę cenową z uwzględnioną już konkretną techniką naniesienia logo. Duży wpływ na cenę jednostkową ma również zamawiany nakład gadżetów, im wyższy, tym cena jest korzystniejsza. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, aby produkty dostarczane do naszych Klientów spełniały ich oczekiwania.



Indywidualne podejście do Klienta

Zdarza się, że Klienci nie są zdecydowani na konkretny gadżet reklamowy i potrzebują porady. Chętnie dobieramy wtedy odpowiednie produkty, uwzględniając wszelkiego rodzaju wytyczne (np. kolorystykę firmową oraz cały system identyfikacji wizualnej, tematykę, budżet przeznaczony na ten cel czy też istotny bardzo często termin realizacji).



Czekamy na kontakt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych przez koszyk wycen, formularz kontaktowy, mailowo, a także telefonicznie!