KUBKI REKLAMOWE I NACZYNIA

Kubki z nadrukiem logo

Kubki z nadrukiem logo firmy są bardzo popularnym elementem pakietów promocyjnych i firmowych zestawów gadżetów reklamowych. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszą się ceramiczne i porcelanowe kubki reklamowe, które są ponadczasowe, uniwersalne i bardzo praktyczne. Nie oznacza to jednak, że muszą one być nudne i powtarzalne – w naszej ofercie znajduje się mnóstwo ciekawych modeli, które zaskakują swoim kształtem, designem czy też niecodziennym matowym wykończeniem i niebanalnym kolorem. Na większości z nich można umieścić logo lub inny przekaz reklamowy. Do wyboru jest wiele pozycji nadruku – na zewnątrz, wewnątrz, na dnie, na uchu… kwestia doboru odpowiedniego modelu i techniki znakowania do specyfiki logo.

Jeśli jednak tego typu reklamowy kubek z własnym nadrukiem był już w ostatnim czasie elementem strategii promocyjnej firmy, można zmienić nieco kierunek poszukiwań i rozważyć równie ciekawą propozycję – kubek termiczny z nadrukiem firmowym lub grawerem albo też często bardziej pojemny reklamowy termos z logo. Obydwie opcje bez wątpienia znajdą swoich amatorów zarówno wśród osób aktywnych, jak i podróżujących np. służbowo, wśród kobiet i mężczyzn, młodzieży i osób dojrzałych, studentów oraz prezesów. Tutaj również znaleźć można ekonomiczne i tanie kubki termiczne, ale także kubki firmowe z górnej półki, utrzymujące temperaturę gorących napojów nawet do 8 godzin. Kubki i termosy ze stali nierdzewnej znakuje się zazwyczaj bardzo trwałym grawerem.

Co jednak, jeśli szukamy gadżetów reklamowych na lato? Otóż w gotowości do znakowania czekają wtedy butelki i bidony, które będą idealnym pomysłem np. dla firm z branży turystycznej i sportowej. Uniwersalny charakter bidonów reklamowych z nadrukiem pozwala jednak zdecydowanie okrzyknąć je gadżetami, które również można podarować każdemu. Tym bardziej, że w naszej ofercie znajduje się duża ilość ekologicznych bidonów i butelek z Tritanu, czyli bardzo wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału.

Niezwykle istotnym wizerunkowym gadżetem promocyjnym są natomiast filiżanki z nadrukiem oraz reklamowe zestawy kawowe. Mogą one służyć do przyjmowania firmowych klientów i kontrahentów, co będzie świadczyło o klasie i prestiżu danego przedsiębiorstwa – pamiętajmy, diabeł tkwi w szczegółach. Pięknie zapakowane będą też idealnym eleganckim prezentem okazjonalnym lub upominkiem świątecznym.

Poza standardowymi produktami, takimi jak kubek z logo czy filiżanki reklamowe, możemy zaproponować także nieszablonowe i mniej spotykane naczynia z nadrukiem, takie jak miseczki reklamowe, szklanki z nadrukiem logo oraz dzbanki. Ciekawym gadżetem dla branży alkoholowej będą natomiast kufle z logo, które sprawdzą się jako element firmowych zestawów upominkowych dla mężczyzn lub jako gratis do sprzedawanych produktów. Bez względu na to, czym są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni gadżet firmowy do Państwa potrzeb i oczekiwań!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 409

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Ace Bluetooth, reklamowa butelka z głośnikiem, z logo
  Już od Cena netto od: 47,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 2. Athena - reklamowy kubek porcelanowy 400 ml z logo, z bambusową pokrywką/podstawką - AP800433-01 - Agencja Point Eco
  Athena - reklamowy kubek porcelanowy 400 ml z logo, z bambusową pokrywką/podstawką
  Cena netto od: 25,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 3. Bambusowy kubek podróżny 250 ml z nadrukiem logo
  Cena netto od: 29,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 4. Ekologiczny kubek 500 ml z nadrukiem logo - V0680-16 - Agencja Point Eco
  Bambusowy kubek podróżny 450 ml z nadrukiem logo
  Cena netto od: 28,30 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 5. Bambusowy kubek termiczny - 400 ml
  Cena netto od: 36,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 6. Bambusowy kubek termiczny - 450 ml
  Cena netto od: 73,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 7. Bambusowy kubek termiczny - 450 ml
  Cena netto od: 53,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 8. Bambusowy kubek z pokrywką 300 ml z logo firmy - V0985-00 - Agencja Point Eco
  Bambusowy kubek z pokrywką 300 ml z logo firmy
  Cena netto od: 37,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 9. Bambusowy termos 400 ml z nadrukiem logo, sitko, podwójne ścianki
  Cena netto od: 29,98 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 10. Bambusowy termos reklamowy (460 ml)
  Cena netto od: 38,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 11. Bambusowy termos reklamowy z termometrem dotykowym
  Cena netto od: 39,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 12. Bambusowy termos z termometrem, z nadrukiem logo - AP810463 - Agencja Point Eco
  Bambusowy termos z termometrem, z nadrukiem logo
  Cena netto od: 64,80 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 13. Bambusowy touch pen z logo firmy
  Już od Cena netto od: 2,35 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 14. Bidon 550 ml z nadrukiem logo, bambusowe wykończenie
  Już od Cena netto od: 18,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 15. Bidon 750 ml z nadrukiem logo - 16220 - Agencja Point Nowość
  Bidon 750 ml z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 20,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 16. Bidon aluminiowy z karabińczykiem - 500 ml
  Już od Cena netto od: 10,78 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 17. Bidon Dafi 0,6 l z nadrukiem logo - DAF8 - Agencja Point Bestseller
  Bidon Dafi 0,6 l z nadrukiem logo
  Cena netto od: 13,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 18. Bidon Feelsogood - 600 ml
  Już od Cena netto od: 21,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 19. Bidon Ferru - 500 ml
  Już od Cena netto od: 19,59 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 20. Bidon Frutello - 700 ml
  Już od Cena netto od: 17,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 21. Bidon Nina - 500 ml
  Już od Cena netto od: 14,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 22. Bidon reklamowy Sky z logo
  Już od Cena netto od: 12,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 23. Bidon reklamowy Spring z logo
  Już od Cena netto od: 12,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 24. Bidon termiczny Breeze - 500 ml
  Już od Cena netto od: 31,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 25. Bidon z ustnikiem i słomką - 700 ml
  Już od Cena netto od: 15,95 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 26. Bidon z wyciskarką Delight - 600 ml
  Już od Cena netto od: 18,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 27. Bidon ze spryskiwaczem Roso - 530 ml
  Cena netto od: 21,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 28. Boda, 2-częściowy zestaw szklanek z podwójnymi ściankami, z nadrukiem logo
  Cena netto od: 77,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 29. Butelka / bidon Clear - 500 ml
  Już od Cena netto od: 8,45 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 30. Butelka / bidon Glassi - 520 ml
  Już od Cena netto od: 16,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 31. Butelka / bidon Spot Eight - 500 ml
  Już od Cena netto od: 4,55 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 32. Butelka / bidon Spot Five - 500 ml
  Już od Cena netto od: 4,75 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 409

na stronę
Ustaw kierunek malejący