KUBKI REKLAMOWE I NACZYNIA

Kubki z nadrukiem logo

Kubki z nadrukiem logo firmy są bardzo popularnym elementem pakietów promocyjnych i firmowych zestawów gadżetów reklamowych. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszą się ceramiczne i porcelanowe kubki reklamowe, które są ponadczasowe, uniwersalne i bardzo praktyczne. Nie oznacza to jednak, że muszą one być nudne i powtarzalne – w naszej ofercie znajduje się mnóstwo ciekawych modeli, które zaskakują swoim kształtem, designem czy też niecodziennym matowym wykończeniem i niebanalnym kolorem. Na większości z nich można umieścić logo lub inny przekaz reklamowy. Do wyboru jest wiele pozycji nadruku – na zewnątrz, wewnątrz, na dnie, na uchu… kwestia doboru odpowiedniego modelu i techniki znakowania do specyfiki logo.

Jeśli jednak tego typu reklamowy kubek z własnym nadrukiem był już w ostatnim czasie elementem strategii promocyjnej firmy, można zmienić nieco kierunek poszukiwań i rozważyć równie ciekawą propozycję – kubek termiczny z nadrukiem firmowym lub grawerem albo też często bardziej pojemny reklamowy termos z logo. Obydwie opcje bez wątpienia znajdą swoich amatorów zarówno wśród osób aktywnych, jak i podróżujących np. służbowo, wśród kobiet i mężczyzn, młodzieży i osób dojrzałych, studentów oraz prezesów. Tutaj również znaleźć można ekonomiczne i tanie kubki termiczne, ale także kubki firmowe z górnej półki, utrzymujące temperaturę gorących napojów nawet do 8 godzin. Kubki i termosy ze stali nierdzewnej znakuje się zazwyczaj bardzo trwałym grawerem.

Co jednak, jeśli szukamy gadżetów reklamowych na lato? Otóż w gotowości do znakowania czekają wtedy butelki i bidony, które będą idealnym pomysłem np. dla firm z branży turystycznej i sportowej. Uniwersalny charakter bidonów reklamowych z nadrukiem pozwala jednak zdecydowanie okrzyknąć je gadżetami, które również można podarować każdemu. Tym bardziej, że w naszej ofercie znajduje się duża ilość ekologicznych bidonów i butelek z Tritanu, czyli bardzo wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału.

Niezwykle istotnym wizerunkowym gadżetem promocyjnym są natomiast filiżanki z nadrukiem oraz reklamowe zestawy kawowe. Mogą one służyć do przyjmowania firmowych klientów i kontrahentów, co będzie świadczyło o klasie i prestiżu danego przedsiębiorstwa – pamiętajmy, diabeł tkwi w szczegółach. Pięknie zapakowane będą też idealnym eleganckim prezentem okazjonalnym lub upominkiem świątecznym.

Poza standardowymi produktami, takimi jak kubek z logo czy filiżanki reklamowe, możemy zaproponować także nieszablonowe i mniej spotykane naczynia z nadrukiem, takie jak miseczki reklamowe, szklanki z nadrukiem logo oraz dzbanki. Ciekawym gadżetem dla branży alkoholowej będą natomiast kufle z logo, które sprawdzą się jako element firmowych zestawów upominkowych dla mężczyzn lub jako gratis do sprzedawanych produktów. Bez względu na to, czym są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni gadżet firmowy do Państwa potrzeb i oczekiwań!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 268

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Bambusowy kubek termiczny - 400 ml
  Cena netto od: 29,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 2. Bambusowy kubek termiczny - 450 ml
  Cena netto od: 73,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 3. Bambusowy kubek termiczny - 450 ml
  Cena netto od: 53,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 4. Bambusowy termos reklamowy (500 ml)
  Cena netto od: 22,30 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 5. Bidon / składana butelka - piłka Bally - 500 ml
  Cena netto od: 3,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 6. Bidon aluminiowy z karabińczykiem - 500 ml
  Już od Cena netto od: 6,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 7. Bidon Double - 550 ml
  Już od Cena netto od: 33,80 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 8. Bidon Feelsogood - 600 ml
  Już od Cena netto od: 15,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 9. Bidon Ferru - 500 ml
  Już od Cena netto od: 17,45 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 10. Bidon Frutello - 700 ml
  Już od Cena netto od: 17,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 11. Bidon Nina - 500 ml
  Już od Cena netto od: 12,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 12. Bidon termiczny Breeze - 500 ml
  Już od Cena netto od: 28,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 13. Bidon z pojemnikiem na owoce Honeycomb - 700 ml
  Już od Cena netto od: 32,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 14. Bidon z uchwytem na telefon Always On Line - 850 ml - R08299.02 - Agencja Point Nowość
  Bidon z uchwytem na telefon Always On Line - 850 ml
  Cena netto od: 26,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 15. Bidon z ustnikiem i słomką - 700 ml
  Już od Cena netto od: 13,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 16. Bidon z wyciskarką Delight - 600 ml
  Już od Cena netto od: 18,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 17. Bidon ze schowkiem Gava - 750 ml
  Cena netto od: 22,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 18. Bidon ze spryskiwaczem Roso - 530 ml
  Cena netto od: 21,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 19. Butelka - T-shirt Samy - 480 ml
  Już od Cena netto od: 3,70 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 20. Butelka / bidon Clear - 500 ml
  Już od Cena netto od: 6,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 21. Butelka / bidon Glassi - 520 ml
  Już od Cena netto od: 9,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 22. Butelka / bidon Pe Moss - 500 ml
  Już od Cena netto od: 6,65 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 23. Butelka / bidon Spot Eight - 500 ml
  Już od Cena netto od: 4,55 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 24. Butelka / bidon Spot Five - 500 ml
  Już od Cena netto od: 4,75 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 25. Butelka Bopp Cool - 700 ml
  Już od Cena netto od: 42,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 26. Butelka do monitorowania poziomu nawodnienia - 600 ml - P436.89 - Agencja Point Nowość
  Butelka do monitorowania poziomu nawodnienia - 600 ml
  Już od Cena netto od: 31,15 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 27. Butelka do picia ze słomką - 320 ml
  Już od Cena netto od: 5,10 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 28. Butelka Peso Bottle - ciężarek - 500 ml
  Już od Cena netto od: 10,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 29. Butelka Praga - 470 ml
  Już od Cena netto od: 10,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 30. Butelka reklamowa - 800 ml
  Już od Cena netto od: 12,10 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 31. Butelka Ringo z ustnikiem - 750 ml
  Już od Cena netto od: 12,35 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 32. Butelka Sicilia z ustnikiem - 650 ml
  Już od Cena netto od: 12,35 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 268

na stronę
Ustaw kierunek malejący