KALENDARZE REKLAMOWE

Kalendarze reklamowe z logo firmy

Firmowy kalendarz z nadrukiem logo – topowy gadżet reklamowy

Wśród wielu propozycji upominków firmowych bez wątpienia wyróżniają się kalendarze, które można indywidualnie oznakować. Mowa o praktycznych reklamowych kalendarzach biurkowych, kalendarzach ściennych czy też kalendarzach książkowych z logo. Dołączając możliwość wykonania ciekawego projektu graficznego oraz wysoki stopień personalizacji kalendarzy firmowych, otrzymujemy ciekawy gadżet z logo, który będzie zarówno ładny jak i praktyczny.

Do biura i domu - Reklamowe kalendarze biurkowe z logo

Kalendarze biurkowe są ulubionym gadżetem wielu handlowców, sekretarek, asystentów i pracowników biurowych. Pozwalają na szybkie zaplanowanie terminów, zaznaczenie ważnych spotkań albo po prostu na szybką analizę planów firmowych podczas rozmowy z ważnym kontrahentem. Biurkowe kalendarze piramidki z logo mogą mieć układ tygodniowy, miesięczny, trzymiesięczny lub całoroczny. Istnieją modele całościowe, wyrywane oraz spiralowane a także takie z okienkiem na magnes – wszystkie z nich posiadają dużą możliwość personalizacji np. poprzez naniesienie logo, danych firmowych lub całościowego zadruku full color. Bez względu na to, czy mamy tutaj ograniczony budżet, czy ogranicza nas tylko wyobraźnia – na pewno znajdzie się reklamowy kalendarz piramidka, który wyeksponuje każde logo.

Reklamowe kalendarze książkowe z tłoczeniem – duży wybór opraw i formatów

Kalendarze książkowe z logo to temat rzeka. Mamy tu przede wszystkim mnogość rodzajów i kolorów opraw, takich jak np. Vivella, Nebraska, Nebraska Exclusive, Baladek, Acero, Denim oraz wiele innych. W zależności od potrzeb można wybrać kalendarze dzienne lub tygodniowe w formacie A6, A5, A4, B6 i B5. Do wyboru są również firmowe kalendarze książkowe z sentencjami na każdej rozkładówce, kalendarze z gumką, która zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem lub kalendarze z gumką na długopis. Logo może zostać wytłoczone, wygrawerowane lub nadrukowane. Istnieje także możliwość wykonania personalizacji grawerem (np. imię i nazwisko), wklejenia wklejki oraz wykonania wielu innych zabiegów, które wpłyną na indywidualny charakter kalendarza. Dla bardziej wymagających mamy w swojej ofercie ekskluzywne kalendarze Moleskine, na które również możemy nanieść logo firmy.

Kalendarze ścienne z logo – indywidualny projekt, duże pole znakowania

Do najpopularniejszych reklamowych kalendarzy ściennych należą firmowe kalendarze trójdzielne z logo. Podobnie jak kalendarze jednodzielne występują w wersji z płaską lub kaszerowaną główką. Szeroka gama kolorów okienek a także duże pole zadruku full color sprawia, że ten rodzaj gadżetów reklamowych jest jednym z częściej wybieranych – głównie pod koniec roku. Aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt można je uszlachetnić np. folią mat, błysk lub lakierem wybiórczym UV. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się także listwowane kalendarze plakatowe, reklamowe kalendarze spiralowane a także nowoczesne kalendarze z magnetycznym okienkiem. Te ostatnie przykuwają uwagę, ponieważ nie wymagają przezroczystego paska do umieszczenia okienka – bez wątpienia będą więc odebrane jako nowość wśród wielu opatrzonych już gadżetów promocyjnych.

Tanie kalendarze reklamowe – ciekawe rozwiązania w przystępnej cenie

Ciekawym gadżetem firmowym z logo mogą być także inne kalendarze z logo, na przykład występujące w różnych formatach reklamowe biuwary i planery. Warto również pamiętać o kalendarzykach listkowych, podkładkach pod mysz z kalendarzem oraz kalendarzach adwentowych z logo, które w ostatnim czasie stały się bardzo rozchwytywaną formą promocji firmy.

Filtruj produkty
Opcje zakupów
Kolor
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 157

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Podkładki pod mysz z kalendarzem - różne opcje
  Cena netto od: 4,95 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 2. AVETO - drewniany kalendarz świąteczny z nadrukiem logo
  Cena netto od: 18,70 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 3. Ekologiczny kalendarz biurkowy, karteczki samoprzylepne z nadrukiem logo - PM201-ECO - Agencja Point Eco
  Ekologiczny kalendarz biurkowy, karteczki samoprzylepne z nadrukiem logo
  Cena netto od: 12,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 4. Elegancki kalendarz książkowy z logo firmy - różne rozmiary
  Już od Cena netto od: 13,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 5. Forever - drewniany kalendarz wieczny, biurkowy, z nadrukiem logo - AP718644 - Agencja Point Eco
  Forever - drewniany kalendarz wieczny, biurkowy, z nadrukiem logo
  Cena netto od: 15,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 6. Highschool - karteczki samoprzylepne, zestaw z kalendarzem, z nadrukiem logo
  Cena netto od: 9,97 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 7. Kalendarz adwentowy CASILLO z nadrukiem logo
  Cena netto od: 40,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 8. Kalendarz dzienny A5 z długopisem, z nadrukiem reklamowym
  Cena netto od: 21,53 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 9. Kalendarz kieszonkowy z długopisem, z nadrukiem reklamowym
  Cena netto od: 15,02 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 10. Kalendarz kieszonkowy z nadrukiem reklamowym
  Cena netto od: 15,77 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 11. Kalendarz książkowy A5 - dzienny z długopisem, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 20,09 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 12. Kalendarz książkowy A5 - tygodniowy z długopisem, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 20,09 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 13. Kalendarz książkowy A5, dzienny z kolorową metką - Denim z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 15,10 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 14. Kalendarz książkowy A5, dzienny z kontrastową wstawką, Baby Face z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 13,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 15. Kalendarz książkowy A5, dzienny z przeszyciem, Baby Face z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 13,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 16. Kalendarz książkowy A5, dzienny zamykany na gumkę, Baby Face z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 14,30 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 17. Kalendarz książkowy Ares A5 - dzienny, zamykany na magnes, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 14,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 18. Kalendarz książkowy B5 - tygodniowy z długopisem, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 23,66 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 19. Kalendarz książkowy B5 - tygodniowy z długopisem, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 22,97 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 20. Kalendarz książkowy B5, dzienny Velour z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 17,30 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 21. Kalendarz książkowy B5, tygodniowy Velour z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 13,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 22. Kalendarz książkowy Fabrique A5 - dzienny, zamykany na pasek, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 14,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 23. Kalendarz książkowy spiralowany B5 z nadrukiem logo - KAL-DRUK-08 - Agencja Point Eco
  Kalendarz książkowy spiralowany B5 z indywidualną oprawą
  Cena netto od: 8,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 24. Kalendarz książkowy z gumką, z logo firmy, różne rodzaje bloku
  Cena netto od: 34,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 25. Kalendarz książkowy z gumką, z nadrukiem logo, różne rodzaje bloku
  Cena netto od: 34,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 26. Kalendarz książkowy z logo firmy
  Już od Cena netto od: 25,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 27. Kalendarz książkowy z nadrukiem logo - różne rozmiary
  Już od Cena netto od: 24,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 28. Kalendarz książkowy z nadrukiem reklamowym
  Już od Cena netto od: 31,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 29. Kalendarz książkowy z nadrukiem reklamowym, różne rodzaje bloku
  Cena netto od: 34,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 30. Kalendarz książkowy z łączonych materiałów, z logo firmy
  Już od Cena netto od: 22,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 31. Kalendarz książkowy z łączonych materiałów, z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 24,60 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 32. Kalendarz książkowy z łączonych materiałów, z nadrukiem reklamowym
  Już od Cena netto od: 33,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 157

na stronę
Ustaw kierunek malejący