Żele antybakteryjne z nadrukiem

Żel antybakteryjny z nadrukiem logo

Reklamowy żel antybakteryjny z logo firmy - praktyczny i efektowny gadżet reklamowy

Higiena to podstawa, tak samo jak promocja firmy. Czemu więc nie połączyć tych dwóch rzeczy? Reklamowy żel antybakteryjny z nadrukiem logo firmy to obok maseczek z logo jeden z najbardziej popularnych obecnie gadżetów reklamowych.

Płyn antybakteryjny z logo - różne pojemności

W swojej ofercie posiadamy żel antybakteryjny z indywidualną firmową etykietą. Znajdą tu Państwo zarówno duże butelki o pojemności 0,5 litra i 1 litr, a także mniejsze – 100 ml z aplikatorem oraz 250 ml z dozownikiem. Do masowego rozdawnictwa polecamy jeszcze bardziej kompaktowe wersje – 50 ml, 40 ml, 30 ml a nawet 3 ml – ta ostatnia pojemność dostępna jest jako żel antybakteryjny w saszetkach z logo. Rozwiązanie to jest o tyle praktyczne, że saszetkę po jednorazowym użyciu wyrzucamy do kosza, nie kumulując na niej dodatkowych bakterii. Następnie, w celu ponownego skorzystania z żelu, wyjmujemy kolejną saszetkę. Jest więc higienicznie, wygodnie i poręcznie – łatwo taki produkt zmieścić w torbie, plecaku, kieszeni, samochodzie czy włożyć do koperty i wysłać Klientom jako dodatek do zamówienia. 

Koronawirus - reklamowe gadżety z logo firmy

Zapraszamy do składania zapytań na firmowy żel antybakteryjny z logo. W naszej ofercie znajdują się także maseczki ochronne, które również powinny być jednym z podstawowych elementów higieny osobistej.

Filtruj produkty
Opcje zakupów
Kolor
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Reklamowe żele i płyny antybakteryjne ZAPACHOWE z logo - ZP_00 - Agencja Point Bestseller
  Reklamowy kolorowy płyn i żel antybakteryjny z logo, zapachowy
  Cena netto od: 3,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 2. Antybakteryjny płyn do rąk "karta kredytowa" z logo
  Cena netto od: 3,46 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 3. Antybakteryjny żel do mycia rąk 50 ml z nadrukiem logo
  Cena netto od: 5,35 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 4. Antybakteryjny żel do rąk 30 ml z nadrukiem reklamowym - V6679 - Agencja Point Nowość
  Antybakteryjny żel do rąk 30 ml z nadrukiem reklamowym
  Już od Cena netto od: 4,12 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 5. Antybakteryjny żel do rąk z nadrukiem logo
  Cena netto od: 4,95 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 6. Nawilżający antybakteryjny żel do rąk 15 ml z nadrukiem logo
  Cena netto od: 2,15 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 7. Płyn antybakteryjny z nadrukiem logo - 50ml
  Cena netto od: 3,80 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 8. Reklamowy antybakteryjny płyn do rąk z logo
  Już od Cena netto od: 1,83 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 9. Reklamowy antybakteryjny żel do mycia rąk 100 ml z logo
  Cena netto od: 5,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 10. Reklamowy antybakteryjny żel do rąk 30 ml z logo
  Już od Cena netto od: 5,55 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 11. Reklamowy spray - płyn antybakteryjny 10 ml z logo
  Cena netto od: 2,80 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 12. Reklamowy spray odkażający z logo
  Cena netto od: 2,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 13. Reklamowy żel antybakteryjny z logo - 50ml
  Cena netto od: 3,20 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 14. Reklamowy żel do mycia rąk 60 ml z nadrukiem
  Cena netto od: 4,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 15. Reklamowy żel do mycia rąk w butelce z karabińczykiem, z logo
  Cena netto od: 3,43 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 16. Reklamowy, zapachowy żel antybakteryjny w kształcie dłoni z logo
  Cena netto od: 5,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 17. Spray antybakteryjny z nadrukiem logo
  Cena netto od: 5,96 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 18. Spray do rąk z nadrukiem logo
  Cena netto od: 5,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 19. Żel antybakteryjny z nadrukiem logo
  Cena netto od: 2,80 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 20. Żel antybakteryjny z nadrukiem logo - 100ml
  Cena netto od: 4,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 21. Żel do mycia rąk 30 ml z nadrukiem reklamowym
  Cena netto od: 3,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący