Maseczki reklamowe i kominy

Reklamowe maseczki z nadrukiem logo

Maseczki z logo - firmowy must have!

W obecnym czasie bardzo ważne jest dbanie o higienę osobistą, a tym samym o zdrowie swoje oraz innych. Według wprowadzonych zaleceń, każdy powinien zaopatrzyć się w maseczkę ochronną (lub inny element garderoby zasłaniający usta i nos) i używać jej podczas przebywania w przestrzeni publicznej. Wychodząc naprzeciw Państwa zapytaniom, wprowadziliśmy do oferty kilka rodzajów maseczek ochronnych z nadrukiem logo oraz takich bez znakowania. Dzięki temu wiele firm oraz instytucji może wyposażyć się w maseczki, wybierając spośród kilku rodzajów ten najodpowiedniejszy. Znajdą Państwo u nas zarówno maseczki wielorazowe z logo, jak kominy reklamowe. Zamiast inwestować w kolejną partię innych gadżetów reklamowych z logo można połączyć działania promocyjne z pożyteczną akcją prospołeczną, przyczyniając się tym samym do poszerzania dostępności maseczek wśród swoich Klientów i Kontrahentów.

Pożyteczna reklama - maseczki z nadrukiem logo

Maski wielokrotnego użytku, to między innymi te wykonane z poliestru, mikrofibry, flizeliny czy bawełny. Na wielu z nich można wykonać nadruk reklamowy, między innymi techniką sublimacji – osiąga się wtedy pełnokolorowe znakowanie z przejściami tonalnymi. Największą popularnością cieszą się maseczki fizelinowe, które sprzedawane są bez nadruku. Wśród tych zadrukowywanych rozchwytywane są natomiast te z poliestru i mikrofibry, ze względu na możliwość trwałego nadruku full color, który nie odbarwia się podczas prania w wysokich temperaturach. Dodatkowo poliester nie zniekształca się, dzięki czemu firmowa maseczka z nadrukiem logo nie zmienia swojego kształtu i się nie rozciąga. Jest to niezmiernie istotne biorąc pod uwagę fakt, że maseczkę ochronną wielorazową powinniśmy prać po każdym użyciu (zalecenie Ministerstwa Zdrowia RP). W naszej ofercie posiadamy także reklamowe maseczki dla dzieci z logo, dla szkół i innych placówek.

Wśród maseczek jednorazowych znajdują się głównie maseczki z włókniny oraz papieru. Wykonywane są bez nadruku, ponieważ służą przez krótki czas i powinny być wyrzucane po każdym użyciu, jak wskazuje sama nazwa. Można byłoby wykonać je ze znakowaniem, jednak istnieje ryzyko, że ładny projekt nadruku z logo firmy zbyt przywiązywałby odbiorcę do jednorazowej maseczki, nie pozwalając mu wyrzucić jej na czas. Maseczki te są wymieniane tak często, że jako nośnik reklamowy, miałyby więc bardzo krótkie działanie promocyjne a mimo to niosłyby ze sobą koszt nadruku.

Kominy z nadrukiem logo - alternatywa dla aktywnych

Ciekawą i godną uwagi pozycją z naszej oferty są kominy reklamowe. W ofercie posiadamy kilka modeli z możliwością pełnokolorowego nadruku firmowego. Sublimacyjne kominy z logo są bardzo wygodne a zarazem efektowne - poza komfortem użytkowania cechują się także dużą powierzchnią pod indywidualny nadruk reklamowy.

Maseczki reklamowe - fachowe doradztwo

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na maseczki ochronne z nadrukiem logo firmy. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju, wykonamy projekt graficzny i przeprowadzimy Państwa przez cały proces zamówienia, aż do przekazania finalnego produktu.

 

Zalecenia WHO dotyczące stosowania maseczek ochronnych:

Nakładając maseczkę, należy bardzo dokładnie zakryć nią nos oraz usta, aby nie było szpar pomiędzy twarzą a powierzchnią maseczki.

Należy wymienić maseczkę, gdy będzie bardzo zawilgocona.

Powinno się unikać dotykania maseczki dłońmi podczas noszenia jej, a jeśli to się zdarzy, należy jak najszybciej umyć dłonie.

Podczas zdejmowania maseczki zaleca się dotykanie tylko jej wewnętrznej strony. Po całym procesie należy umyć dłonie. Po zdjęciu maseczki należy ją wyrzucić (maseczki jednorazowe) lub uprać (maseczki wielorazowe).

Maseczki chronią skutecznie tylko w połączeniu z odpowiednimi działaniami, m.in. z dokładnym i częstym myciem rąk z użyciem mydła lub środków dezynfekujących na bazie alkoholu (również przed zakładaniem maseczki).

Wspomniane wyżej środki na bazie alkoholu dostępne są tutaj.

Filtruj produkty
Opcje zakupów
Kolor
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Czarne maseczki reklamowe z nadrukiem logo firmy - Agencja Point Bestseller
  Dwuwarstwowa maseczka reklamowa z jonami srebra - dowolny nadruk firmowy na całości, dowolne tło
  Cena netto od: 5,70 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 2. Maseczka z nadrukiem logo - full color, indywidualny projekt - Agencja Point Promocja
  Dwuwarstwowa maseczka z nadrukiem logo - full color, indywidualny projekt, dowolne tło
  Cena netto od: 6,70 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 3. 3-warstwowa maseczka chirurgiczna z logo - jednorazowa
  Cena netto od: 0,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 4. 3-warstwowa reklamowa maseczka full color - indywidualny zadruk Nowość
  3-warstwowa reklamowa maseczka full color - indywidualny zadruk
  Cena netto od: 3,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 5. Dziecięca maseczka reklamowa - full color, indywidualny projekt
  Cena netto od: 5,40 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 6. EarSave - reklamowy regulator długości gumek do maseczek ochronnych
  Cena netto od: 0,36 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 7. Reklamowy komin z nadrukiem logo - materiał z jonami srebra - tunel z logo - Agencja Point Nowość
  Komin reklamowy z nadrukiem logo - ochrona twarzy z jonami srebra
  Cena netto od: 5,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 8. Komin, osłona na twarz i szyję z nadrukiem logo
  Już od Cena netto od: 2,90 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 9. Komin, osłona na twarz i szyję z nadrukiem logo, rozm. dziecięcy
  Już od Cena netto od: 3,21 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 10. Lniana maseczka ochronna wielokrotnego użytku z logo
  Już od Cena netto od: 7,05 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 11. COLOUR COVER maseczka 3-warstwowa z nadrukiem logo - MF3003 - Agencja Point Nowość
  Maseczka 3-warstwowa z nadrukiem logo - COLOUR COVER
  Już od Cena netto od: 4,25 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 12. Maseczka ochronna z nadrukiem logo - wiązana
  Cena netto od: 5,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 13. Maseczka ochronna z nadrukiem logo - z gumką
  Cena netto od: 4,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 14. Maseczka reklamowa full color z jonami srebra
  Cena netto od: 6,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 15. Reklamowy komin z nadrukiem logo, jony srebra
  Cena netto od: 9,50 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
 16. Reklamowy wysoki komin z nadrukiem logo
  Cena netto od: 12,00 zł (+23% VAT) Cena orientacyjna bez znakowania (wycena w interesującym Państwa nakładzie ze znakowaniem - na zapytanie.)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący